Zvýhodněná cena dopravy podle hodnoty objednávky.

Jak nakupovat

Tisky na objednávku jsou odeslány během 2 týdnů. Je možné objednat libovolné množství. 

Při osobním odběru objednávky uveďte prosím, kde chcete vyzvednou, zda obchod nebo eshop. 

Ke každé objednávce je možná pouze 1 doobjednávka. Při doobjednávce napište prosím email nebo zavolejte, abychom snáze sloučili. 

Uvedené ceny jsou za 1m. Nakupovat lze od 0,1m. 

 

Barvy látek ve skutečnosti se mohou trochu lišit.

Není- li dost metrů skladem, napište mi, je možné, že je objednané. 

Každá  dokončená objednávka je  zaslána na váš email. Pokud jste tento mail neobdrželi, zadali jste při vyplňování objednávkového formuláře špatnou emailovou adresu anebo jste nákup nedokončili.

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY
Záruka se nevztahuje na změny vlastnosti zboží, které vznikly v průběhu záruční doby v důsledku opotřebení, či přirozené změny vlastnosti  materiálu a nebo na vady a nedostatky vzniklé nedodržováním pravidel a zásad správného používání a údržby uvedeným v tomto záručním listu.
K reklamačnímu řízení, musí být řádně vyčištěno, zbaveno veškerých nečistot a hygienicky nezávadné.  Reklamace, která nebude splňovat zásady obecné hygieny, bude ihned zamítnuta. Reklamaci je nutné uplatnit  bez zbytečného odkladu, ihned jakmile se vada objeví. Při používání vadného výrobku, může dojít k zintenzivnění vady, znehodnocení zboží a může být důvodem zamítnutí reklamace. Záruční doba a životnost výrobku jsou různé pojmy. Životnost je daná způsobem a intenzitou používání a nemusí být vždy stejná jako záruční doba. Při intenzivním užívání, může být životnost výrobku podstatně kratší, než poskytovaná záruka. Lhůta pro uplatnění reklamace je 24 měsíců. Nesprávná nebo nedostatečná údržba výrobku podstatně zkracuje jeho plnou funkčnost a životnost. Při výběru výrobku dbejte na to, aby zvolený druh a velikost přesně odpovídaly Vašim potřebám. Nesprávný výběr výrobku nebo nerespektování níže uvedených zásad ošetřování může způsobit jeho poškození, které nemá charakter vady dle §619  občanského zákoníku a nemůže být předmětem reklamace.

ÚDRŽBA LÁTEK OBECNĚ:

- řídit se pokyny pro ošetřování uvedenými na etiketě výrobku nebo stránkách v popisu u zboží,  vždy prát a žehlit s maximální opatrností ( zejména se přesvědčit o teplotě prací lázně a žehličky)   - pokud symboly ošetřování na výrobku nestanovují jinak, nepřekračujte teplotu prací a máchací lázně  40°C, u černých odstínů do 30°C
- při ručním praní je vhodné použít tekuté prací prostředky. Pokud je používán práškový prací prostředek,  je nutno dbát  na jeho dokonalé rozpuštění před vložením výrobku do prací lázně
praní a máchání doporučujeme ve stejné teplotě, aby nedošlo k tepelnému šoku u některých citlivých textilií
- výrobky perte odděleně od ostatních textilií s druhy shodného charakteru a odstínu
- výrobky s místním potiskem je nutno prát a žehlit vždy po rubové straně                                       - namáčet pouze bílé textilie bez tisku a barevných komponent, ostatní výrobky před praním nenamáčejte
- barevné výrobky nesušte na přímém slunci, sušení na přímém slunci může být příčinou změny odstínu vybarvení
- u výrobky, které se skládají z různých druhů vláken, je nutné ošetřovat podle nejcitlivější složky materiálu
- vyvařovat lze pouze vysrážené výrobky z nebarvené bavlny a lnu, u nichž jsme si jisti, že se nebudou  dále srážet (např. bavlněné a lněné tkaniny)